США обговорюють питання ескалації російської агресії на сході України, а також повідомлення про переміщення російських військ навколо українського кордону із союзниками по НАТО.

«Я точно скажу, що нам відомі українські військові повідомлення про переміщення російських військ навколо їхніх кордонів. І ми обговорюємо свої занепокоєння з приводу посилення напруженості та порушення режиму припинення вогню, а також регіональної напруженості із союзниками НАТО », – заявила Джаліна Портер, головний заступник речника Державного департаменту США на прес-брифінгу 2 квітня.

Портер наголосив, що США залишаються стурбованими нещодавньою ескалацією російської агресії та провокаційними діями на сході України.

Як повідомлялося, Росія загострила ситуацію на сході України наприкінці березня. Зокрема, 26 березня внаслідок обстрілу російськими окупантами біля міста Шуми Донецької області четверо українських військовослужбовців були вбиті та ще двоє поранені. Крім того, за повідомленнями розвідки, російська сторона підтягнула 28 державних тактичних груп до державного кордону України.

Джерело – Ukrinform