Стала відома схема, за допомогою яких структур верхівка країни тримає громадян Російської Федерації у невідомості. Одним з них є гучний своїми недолугими інформаційними операціями 706 Центр інформаційного протиборства, а точніше військова частина № 76836.

Розташований цей курятник в Санкт-Петербурзі на набережній Обвідного каналу, 35. За своєю структурою все дуже просто. Тільки звучить складно.

Тримається все в цій частині на так званому управлінні. Начальник центру Кієня Валерій Миколайович, і у нього є цілих чотири відділи. У соціальних мережах Валерій позиціонує себе як хороший батько. У нього є дочка Софія. Але через татову роботу їй часто доводиться міняти свої профілі в соціальних мережах. Для чого б це?

А тепер давайте розберемося в структурі самого центру, а точніше відділів, які, власне кажучи, і паморочать людям голови.

Перший відділ – інформаційної ізоляції району бойових дій. Начальник відділу – Шанін Станіслав, він відповідає за відключення населення від інтернету, телебачення, радіо та інших каналів, через які можна отримати будь-яку інформацію.

Особливо смішно те, що до складу відділу входить відділення по нейтралізації систем життєзабезпечення. Заправляє цим комунальним співтовариством Скоробогатов Кирило, відомий в мережах як Дмитро Пухлов. Ці рольові ігри явно до душі його дівчині Ірині. У вільний від роботи час Кирило проводить в русі або зі своїми друзями – такі ось вони горе-комунальники.

Ну а коли район ізольований і відключений від джерела інформації, то нам поспішає на допомогу відділення організації телемовлення, щоб показати те, що дійсно потрібно на думку Валерія Миколайовича, командира частини. Якщо ви раптом у Пітері почуєте мовлення зі стовпа як в 45-му, чи не дай Бог побачите телевізор на колесах, знайте – це схема обману в дії.

Другий відділ – інформаційного прикриття дії військ, дезінформації та контрпропаганди. Начальник відділу – Дубінін Андрій. Головне завдання відділу – це обман, як би по-іншому це не називали – дезінформація або контрпропаганда. У Андрія, звичайно ж, є вірний соратник в цій справі – начальник відділення обману Олексій Лимич, у нього багато родичів і всі вони люблять проводити час в соціальних мережах.

Третій відділ – військово-цивільної взаємодії, роботи з населенням на підконтрольних територіях і після конфліктного врегулювання. Начальник відділу – Максим Волгін. Відділ займається різного роду договорняками, як з місцевою владою, так і конкретно по населенню.

На переговори з владою зазвичай відправляють молоденьких дівчат з красивим бюстом і правильним батьківським вихованням. Вся ця справа подається під соусом проведення гуманітарних акцій – треба ж хоч якесь прикриття.

Ну і секретна частина. Тут все по класиці – начальник Надія Чудінович виглядає дуже секретно і ще багато темних конячок бігають у цій військовій частині під номером 76836. Сімейні клани, любителі полювання і риболовлі, репетитори, звідниці собачих сердець.

Але важливо пам’ятати одне – всі вони шахраї, на чолі з Валерієм Миколайовичем. Промишляє це угруповання в центрі Пітера і боронь Боже якщо хто з Вас став жертвою їх діяльності.

Бережіть себе і будьте пильні!